Dailymotion'dan iPhone için Video Kaydetme Uygulaması

Dailymotion'dan iPhone için Video Kaydetme Uygulaması

Youtube'un en ciddi rakiplerinden biri olan Fransız video paylaşım sitesi Dailymotion, iPhone için yayınladığı yeni video kaydetme uygulamasıyla birlikte kullanıcıların site üzerine çok daha kolay ve hızlı bir şekilde video yüklemesine olanak sağlayarak, kullanıcıları Dailymotion'ı daha çok kullanmaya teşvik etmeyi hedefliyor.

Dailymotion Camera olarak adlandırılan uygulama sade ve şık arayüzü sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Gayet kolay kullanılabilecek bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım, ayrıca kullanıcılara kayıt sırasında kaydı durdurma, yeniden oynatma ve kaldığı yerden devam etme gibi seçenekler de sunuyor. Video çekim işlemi tamamlandığında kullanıcıların yapması gereken tek şey "tick" butonuna tıklamak.

Uygulama aynı zamanda kullanıcılara kaydettikleri videoları istediği boyutlarda kırpma, videolar üzerine farklı filtreler ekleme ve doğrudan Dailymotion üzerine yükleme olanağı da sunuyor.

Şirket yaptığı açıklamayla, kullanıcılara sunmuş oldukları uygulamayı olabildiğince basit bir hale getirmeye çalıştıklarından bahsetti. Bunun nedeni olarak da hitap ettikleri 115 milyon kullanıcının yaşadıkları hayatı veya dünyayı anlatmak için yeterli yeteneğe veya araçlara sahip olmamasını gösterdi. Yayınlanan uygulamayla birlikte kullanıcılarının video izlemek yerine video çekerek, çektikleri videoları diğer kullanıcılarla paylaşacaklarına inandıklarını bildirdiler.

Şirket CEO'su konuyla ilgili "Biz kullanıcılarımızın kendilerine ait kaliteli video içeriklerini kolayca hazırlayarak diğer kullanıcılarla paylaşabilmelerine olanak sağlayan ve birçok kaliteli video kaydetme/düzenleme aracını içerisinde barındıran Dailymotion Camera'yı ücretsiz olarak yayınlamayı tercih ettik." açıklamalarına yer verdi.

Dailymotion Camera uygulamasına Tamindir aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Motorola'nın 8 Çekirdekli Akıllılarının Teknik Özellikleri Belli Oldu

YORUMLAR