Daredevil 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Daredevil 3. sezon

Marvel'ın merakla beklenen dizisi Daredevil'ın yeni sezonu gözüktü. 3. sezonun duyurusu kısa bir fragmanla yapıldı.

Marvel ve Netflix anlaşmasıyla hazırlanan Daredevil dizisi ilk iki sezonuyla büyük başarılara imza atmıştı. En iyi Marvel Netflix dizilerinden birisi olan Daredevil, 2 sezonu ardından ekranlara uzun bir süre ara vermişti. Daha sonra The Defender dizisi ile tekrar gördüğümüz karakterimiz 3. sezonla ekranlara geri dönüyor.

Dizinin yeni fragmanında ilk olarak namıdiğer Kingpin'i kol düğmelerini gömleğine takarken görüyoruz. Hemen ardından karşımıza Matt Murdock çıkıyor. Yüzü gözü kanlar içinde olan Matt Murdock, avukatlık yaparken kullandığı takım elbisesini ve gözlüğünü aleve veriyor ve dizinin ilk sezonunda giydiği siyah kostümü giyiyor.

Fragmandan anladığımız kadarıyla Daredevil'in 3. sezonu The Defenders'ın son sahnesiyle başlayacak. Uzun süredir ortalarda kaybolan Matt Murdock, iyileşmesinin ardından Hell's Kitchen'a geri dönecek. Kingpin'in hapisten çıktığını gören kahramanımız onu durdurmak için elinden geleni yapacak. 

Daredevil'ın 3. sezonunun ilk 6 bölümü sadece özel gösterimle  medyaya sunuldu. Verilen ilk raporda Daredevil'ın 3. sezonunun şimdiye kadarki en iyi sezon olacağı belirtildi. Daredevil'ın 3. sezonu 19 Ekim'de Netflix üzerinden yayınlanacak.