Daredevil’ın Üçüncü Sezonundan İlk Fragman Geldi

Daredevil’ın Üçüncü Sezonundan İlk Fragman Geldi

Daredevil, uzun süren sessizliğini nihayet bozuyor. Netflix, sevilen Marvel yapımının üçüncü sezonundan ilk teaser'ı yayınladı.

Netflix’in sevilen dizilerinden Daredevil, 2016 yılında yayınlanan ikinci sezonun ardından iki yıllık bir sessizliğe gömülmüştü. Mart ayında yaptığı açıklamayla sevilen dizinin bu yıl içinde yayınlanacağı müjdesini veren Netflix, Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir fragman paylaştı.

Esasen Matt Murdoch’u nam-ı diğer Daredevil’ı, The Defenders, Jessica Jones ve hatta Iron Fist gibi diğer Marvel yapımlarında görmüştük. Fakat kahramanımız artık ana sahneye çıkmaya hazır. Ayrıca Daredevil’ın, şimdiye kadar üçüncü sezon duyurusu yapılan Netflix'teki tek Marvel serisi olduğunu belirtelim. 

Netflix tarafından yayınlanan 53 saniyelik teaser’da Daredevil’ı bir günah çıkarma seansında görüyoruz.  “Matt Murdock olarak yaşayacağıma Daredevil olarak ölmeyi tercih ederim"  diyen kahramanımız, yeni sezonun her zamankinden çok daha ateşli geçeceğininin sinyalini veriyor.

Bilmeyenler için Matt Murdock, The Defenders’ın final sezonunda yaşanan büyük bir patlamada ölümden dönmüştü. Dolayısıyla üçüncü sezonun nereden devam edeceğini az çok tahmin ediyoruz.

Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı, ancak dizinin bu yıl bitmeden geri döneceğini net bir şekilde söyleyebiliriz.