Dark Souls 2'nin İlk Detayları Ortaya Çıktı

Dark Souls 2'nin İlk Detayları Ortaya Çıktı

Video oyun ödülleri (VGA) esnasında sürpriz bir şekilde video tanıtım ile duyurulan Dark Souls 2 ile ilgili ilk bilgiler açığa çıkmaya başladı.

Yabancı bir dergi olan EDGE tarafından açıklanan bu detaylardan önemli olanları maddeler halinde sizlere sunuyoruz:

* Dark Souls 2 grafik olarak çağ atlamış durumda. Oyunun grafikeri Watch Dogs ve Star Wars 1313 seviyesinde. Yani bir nevi 'yeni nesil' grafiklere sahip bir oyun diyebiliriz.

* Dark Souls 2 ilk oyunun direkt olarak devamı olacak. İlk oyunla aynı boyutlarda bir açık dünya sunacak ama ilk oyuna göre daha zengin bir dünya olacak.

* Yer olarak Lordran'da geçmeyecek. Oyunun geçeceği dünyanın ismi hikaye açısından kilit bir nokta olduğu için yapımcı firma bunu ilerleyen tarihlerde açıklamak istiyor.

* Oyunun arayüzü daha temiz ve anlaşılabilir olacak.

* Oyunun hikayesinde ve dünyasında arayarak bulabileceğiniz 'giz'ler yer alacak.

* Dark Souls 2'nin geliştirilmesine geçen yılın Eylül ayında başlanmış.

* Oyunun şu anda %25'i bitmiş durumda. Darks Souls 2'yi geliştiren çalışan ekip, ilk oyundaki ekipten çok daha geniş.

* Oyun, 2013 yılında çıkamayabilir.

* Demon/Dark Souls oyunlarının yönetmeni Hidetake Miyazaki bu sefer oyunu yönetmeyecek. Sadece prodüksiyon kısmına küçük müdahelelerde bulunacak.

* Server tabanlı PVP, Dark Souls 2 ile beraber geri dönüyor.

Dark Souls 2 ile ilgili ilk detaylar bunlar. Oynarken en çok terlediğimiz seri ünvanını alan yapımın yeni üyesi Dark Souls 2'yi de önceki oyunları gibi dört gözle bekliyor olacağız. Oyunla ilgili gelişmeler ortaya çıkmaya devam ettikçe Tamindir.com üzerinden sizlere duyuracağız.

Dark Souls 2'nin İlk Duyurusu

YORUMLAR