Darksiders'ı Crytek Satın Alacak!

Geçtiğimiz aylarda THQ iflas ettiği için birçok farklı markasını açık arttırmaya çıkaracağını açıklamıştı. Bu markalar arasında oyun dünyasının efsane isimleri yer alıyordu ve bunlar birçok oyun şirketinin dikkatini ister istemez çekiyordu özelliklede bi

Darksiders'ı Crytek Satın Alacak!

Geçtiğimiz aylarda THQ iflas ettiği için birçok farklı markasını açık arttırmaya çıkaracağını açıklamıştı. Bu markalar arasında oyun dünyasının efsane isimleri yer alıyordu ve bunlar birçok oyun şirketinin dikkatini ister istemez çekiyordu özelliklede bir oyun var ki, her oyun şirketinin bünyesine katmak isteyeceğin cinsten başarılı bir marka.

Evet Darksiders serisinden bahsediyoruz, serinin geleceği THQ’nün iflası ile birlikte belirsizliğini korurken Crysis serisi ile tanıdığımız Crytek şirketinin bu seri için açık arttırmaya katılacağı açıklandı. Bu hem Crytek için iyi bir alım olacaktır hem de Darksiders gibi başarılı bir serinin geleceği açısından oldukça iyi bir gelişme olacaktır.

Crytek’ten yapılan açıklamada THQ’nün açık arttırmaya çıkardığı Darksiders’ı satın alabileceklerini söyledi. Üstelik Darksiders’ın yapımında çalışan birçok kişi şu an Crytek bünyesinde çalışmakta, yani Crytek’in kesinlikle almasını dilediğimiz Darksiders serisi ilerisi için oyun dünyasına sürprizler yapabilir. Bakalım bizleri ve Darksiders’ın geleceğini neler bekliyor.

GTA V'in Kapak Görseli Sızdırıldı

YORUMLAR