David Harbour’lu Hellboy’dan Yeni Fotoğraf

David Harbor’lu Hellboy’dan Yeni Fotoğraf

Bilim kurgu sinemasının en sevilen figürlerinden Hellboy, 11 yıllık derin bir sessizliğin ardından geri dönüyor. Başrolde David Harbour’u izleyeceğimiz filmden yeni bir fotoğraf geldi.

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yönetmeliğinde geçen ilk iki filmle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Hellboy, serinin üçüncü halkası ile kaldığı yerden devam edecek.

Hellboy: Rise of the Blood Queen filminin yönetmen koltuğunda bu kez Neil Marshall otururken, filmin senaristliğini ise Mike Mignola ve Christopher Golden üstleniyor. 

Efsane karakterin yaratıcısı Migola, Eylül 2017’de Hellboy’un yeni görüntüsünü paylaştığından beri filmden pek fazla haber alamamıştık.

Hellboy david harbor

Filmin yönetmeni Marshall, ünlü sinema dergisi Empire  ile yaptığı röportajda, serinin üçüncü halkasına dair önemli açıklamalarda bulundu. Yeni Hellboy’un önceki versiyonlardan farklı olarak çok daha karanlık bir havada geçeceğini söyleyen Marshall, filmin R-rated kategorisinde olacağının ipuçlarını veriyor.

Daha şeytani, daha şiddetli ve daha kanlı… David Harbour’lu yeni Hellboy’u çevreleyen kelimeler bunlar olsa gerek. Ron Perlman’ın canlandırdığı Hellboy’un her şeye rağmen sevimli bir tarafı vardı, ancak yaratılan yeni kurguda karakterin korkunç unsurları daha fazla öne çıkmış gibi görünüyor.

Hellboy serisinin üçüncü filmi Hellboy: Rise of the Blood Queen, 12 Nisan 2019 vizyona girecek.