Dayanıklılığıyla Dudak Uçuklatan Cat S60'a Merhaba Deyin!

Dayanıklılığıyla Dudak Uçuklatan Cat S60'a Merhaba Deyin!

Ülkemizde genellikle milli sporumuz olmasından dolayı ürettiği iş makinaları ile tanınan Caterpillar, teknolojiyle ilgisini kesmek istemiyor. İş makinesi dışında onlarca farklı sektörde adını duyurmayı başaran Cat, dünyadaki telefon üreticileri listesine girmek için dayanıklılığıyla gözleri dolduran yeni bir telefon üretiyor.

Cat S60 ismini taşıyan telefon, özellikle extreme sporlarıyla uğraşanların bir numaralı tercihi olacak gibi görünüyor. Çünkü standart akıllı telefonlara oranla Cat S60, adeta engellere meydan okuyor. Caterpillar'ın yeni telefonu termal görüş teknolojisine sahip bir arka kamerayla birlikte gelecek. S60'ın dış tasarımında ise kullanılan dayanıklı malzeme onu sıcaklık ve çarpma gibi zorlu etmenlere karşı başarıyla koruyor.

Cat S60, Qualcomm Snapdragon 617 işlemcisiyle birlikte 3 GB RAM eşliğinde çalışacak. Android arayüzüne sahip işlemcisiyle de birlikte 32 GB ROM'a sahip olacak. 4.7 inç'lik bir ekran boyutu olan S60, Mayıs ayında satışa sunulacak. Fiyatının ise 650 Dolar olması bekleniyor.

Deprem Şiddetini Artık Cep Telefonlarımız Ölçecek

Sony, Su Geçirmez ve Dayanıklı Yeni Kulaklıklarını Tanıttı

YORUMLAR