DC Evreni’nin Yeni Dizisi Titans’tan Sürpriz Fragman!

DC Evreni’nin Yeni Dizisi Titans’tan Sürpriz Fragman!

Beyaz perdede Marvel kadar başarılı olmasa da, Arrow ve The Flash gibi serileriyle televizyon dünyasında başarılı işlere imza atan DC, yeni dizisi Titans’ın ilk fragmanını paylaştı. 

Amerika çizgi roman endüstrisinin en büyük şirketlerinden biri olan DC, kendi çevrimiçi yayın platformunu kurmaya hazırlanıyor. DC Universe adıyla hizmet verecek olan serviste boy gösterecek olan ilk dizi Titans olacak. 

Aynı zamanda Netflix’te de yayınlanacağı açıklanan seri, DC evrenindeki genç süper kahramanların hikayesine odaklanacak. 13 bölümden oluşacak dizide, Dick Grayson ve Rachel Roth başta olmak üzere Starfire, Raven, Beast Boy gibi daha birçok ‘teenage süper kahraman’ göreceğiz.

Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns tarafından yaratılan dizinin başrollerini, Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Minka Kelly ve Alan Ritchson paylaşıyor.

Titans, 12 Ekim’de DC'nin kendi yayın hizmeti olan DC Universe’te yayınlanacak. Abonelerine, filmlerden TV şovlarına, çizgi romanlardan etkileşimli fan gruplarına kadar birçok olana sunacak olan platform, ilk etapta yalnızca ABD’de kullanıma sunulacak. Hizmet için belirlenen aylık ücret ise 8 dolar. 

Büyük merak uyandıran dizinin Netflix platformuna ne zaman geleceği ise henüz belli değil.