Dead Rising 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Dead Rising 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Hatırlanacağı üzere Microsoft birkaç gün önce E3 2016 için hazırladığı özel etkinlikte birbiri ardına önümüzdeki dönemde yayınlanması planlanan hit oyunları tanıtmıştı. Capcom da bu etkinlikte ünlü zombi oyunu serisi Dead Rising'in son oyunu Dead Rising 4 ile boy göstermişti. Etkinlikte yayınlanan Dead Rising 4 videosunda sinematik görüntülerle oyun içi görüntüler birleştiriliyor, oyun hakkında küçük ipuçları veriliyordu. Fakat bu videoda net bir Dead Rising 4 çıkış tarihi belirtilmemekteydi.

Xbox One ve Windows 10 için yayınlanacak Dead Rising 4'ün kesin çıkış tarihi oyunun tanıtılmasın birkaç gün ardından Microsoft tarafından resmi olarak açıklandı. Paylaşılan bilgiye göre Dead Rising 4, 6 Aralık 2016 tarihinde oyun severlere sunulacak.

Dead Rising 4'te yine zombi güruhlarının ortasına dalarak toplu katliam yapabileceğiz; fakat bu sefer çok daha çılgın silah seçeneklerine sahip olacağız. Oyunumuzun kahramanı ise orijinal Dead Rising oyununun ana kahramanı olan fotoğrafçı Frank West. Mesleğindeki başarılarını oyunda da konuşturacak olan Frank, zombi dostlarının önünde selfie çekimleri yapabilecek.

E3 2016 İlk Gün Özeti

E3 2016 İkinci Gün Özeti

YORUMLAR