Dead Space, Harika Bir Film Olur

Dead Space, Harika Bir Film Olur

The Thing ve Escape From New York gibi kült filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş John Carpenter, verdiği röportajda Dead Space'in harika bir film olabileceğinden bahsetti.

Game Informer dergisine konuşan Carpenter, hali hazırda senaryosu bulunan serileri film yapmak istediğini söyledi. Bunun için Dead Space örneğini veren yönetmen, Dead Space'in temelini oluşturan uzayda kapana kısılan insanlar teması ve terkedilmişlik hissi gibi öğelerin onu film yapmak için çok uygun bir hale getirdiğini ve bu sebeple Dead Space'in harika bir film olabileceğini belirtti.

Carpenter, son söz olarak Dead Space'e ait bir filmi çekmekten zevk duyacağını belirterek cümlesine nokta koydu.

Eğer Dead Space'e ait bir film çekilecekse John Carpenter gibi bir ismin bunu yapması en iyisi olur. Ne de olsa kendisi The Thing filmiyle Dead Space 3'e ilham olmuş kişilerden biri. Geçtiğimiz aylarda, Dead Space 3'ün yapımcısı John Calhoun, Dead Space 3'ü yaparken The Thing'den esinlendiklerini ve filmin korku filminden öte bir yapım olduğunu belirtmişti. Yani anlayacağımız John Carpenter'ın film projesini üstlenmesini yapımcı ekip de isteyecektir.

Dead Space 3 Video İncelemesi:

En İyi 10 Korku Oyunu

YORUMLAR