Dead Trigger 2 Android Versiyonu için İlaç Gibi Güncelleme

Dead Trigger 2 Android Versiyonu için İlaç Gibi Güncelleme

Bu sene içerisinde çıkan en başarılı ücretsiz mobil oyunlardan olan Dead Trigger 2'nin Android versiyonu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Madfinger Games tarafından kısa bir süre önce çıkarılan zombi oyunu üstün kalite grafikleri ve oldukça heyecanlı ve eğlenceli oynanışı ile göz doldurmaktaydı. Oyunun kolay kontrolleri sayesinde oyun rahatça oynanabilmekteydi ve oyun severleri saatlerce Android telefonlarına ve tabletlerine bağlamaktaydı.

Birçok özelliği ile benzerlerinin çok üzerinde bir kaliteye sahip bir oyun olan Dead Trigger 2'nin mevcut yerini daha da sağlamlaştırmak adına Madfinger Games oldukça hoş geliştirmeler içeren bir güncelleme yayınladı. Güncellemeye genel olarak bakıldığında oynanışla ilgili önemli dengeleme çalışmalarının yapıldığı ve kritik hataların giderildiği görülmekte. Oyunun güncelleme notları şu şekilde:

Oyundaki özel zombiler için yapılan dengeleme değişiklikleri:

 • Kamikadze:
  Yanınıza yaklaşarak kendini patlatan bu pis ve şişman zombi artık eskisi kadar yüksek hasar veremeyecek.
 • Vomitron:
  Tükürüp kaçan bu terbiyesiz arkadaş artık attığını tutturamayacak. Vomitron tükürdüğünde kaçırma payının olması güzel bir değişiklik.
 • Scienfist:
  Bu çatlak bilim adamı zombisi arkadaşımızın radyoaktivite değerleri elden geçirilmiş
 • Berserker:
  Kalın kemikli bu arkadaşımızın kemikleri biraz inceltilmiş ve toplam canı azaltılmış.

Bu değişikliklerin yanında standart zombiler ve bazı görevler de zorluk olarak dengelenmiş. Samsung Galaxy S3 ve Galaxy S4 kullanıcılarını sevindirecek olan bir diğer gelişme ise bu telefonlarda yaşanan kapanma ve çökme problemleri giderilmiş.

Oyundaki diğer küçük iyileştirmeler ise bazı bozuk yazı karakterlerinin düzeltilmesi, bazı eşyaların envanterde görünmeme problemlerinin giderilmesi ve düzgün çalışmayan envanter güncellemelerinin düzeltilmesi olmuş.

Dead Trigger 2 indirerek güncellemenin sunduğu iyileştirmelere sahip olmak için:

Sony PlayStation 4, 13 Aralık'ta Türkiye'de

YORUMLAR