Dead Trigger 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Dead Trigger 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz yıl içerisinde mobil platformlar üzerinde çıkış yapan zombi temalı hayatta kalma ve aksiyon türündeki FPS oyunu Dead Trigger, yakaladığı büyük başarıyla geliştiricisi Madfinger Games'i oldukça memnun etmiş olsa gerek ki şirket serinin yeni oyunu Dead Trigger 2'yi resmen duyurdu.

Özellikle başarılı grafikleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Dead Trigger hem Android hem de iOS platformları üzerinde kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılmış ve dünya genelinde 18 milyondan fazla mobil oyuncu tarafından oynanmıştı. Hatta oyun o dönemlerde akıllı telefonlarının oyun performansını test etmek isteyen kullanıcıların mobil cihazları üzerine ilk kurduğu oyunlar arasında yer alıyordu.

Serinin ikinci oyunu olan Dead Trigger 2 için hazırlıklarını sürdüren Madfinger Games, Dead Trigger 2 için yayınladığı tanıtım videosuyla birlikte oyunun hayranlarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Yayınlanan video her ne kadar bir sinematik olsa ve oynanış anlamında tam anlamıyla oyunu yansıtmadığını bizlere düşündürsede yine de içimizde bir "acaba?" sorusunu uyandırmayı başarıyor.

Zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız ilk oyunun ardından, Dead Trigger 2 hiç hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor. Daha gelişmiş grafiklerin, daha akıcı bir oynanışın, farklı oyun içi öğelerin kullanıcılarla buluşacağı serinin ikinci oyununda en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de kolayca avladığımız zombilerin arasına bizleri zorlayacak gelişmiş zombilerinde eklenmiş olması.

Grafik konusunda Unity grafik motorunun tüm nimetlerinden yararlanacak olan oyunun, Tegra 4 işlemciye sahip olan Android cihazlar üzerinde ekstra grafik detaylarına sahip olacağı geliştirici firma tarafından duyuruldu.

Android, iOS, PC, MAC platformları üzerinde oynanabilecek olan Dead Trigger 2'nin çıkış tarihi 23 Ekim 2014 olarak belirlendi. Ayrıca oyunun Facebook üzerinde oynanabilen bir sürümünün de oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Dead Trigger 2 piyasaya çıkana kadar nostalji yapmak isteyenler Dead Trigger'ı mobil cihazları üzerine hemen kurarak deneyebilirler.

Assassin's Creed 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR