Dead Trigger 2 Çıktı!

Dead Trigger 2 Çıktı!

MADFINGER GAMES, 23 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan Dead Trigger'ın devam oyunu Dead Trigger 2'yi Android ve iOS cihazlar için yayınladı. Oldukça popüler olan Dead Trigger gibi FPS türündeki bir zombi oyunu olan Dead Trigger 2'de oyuna kazandırılan en büyük geliştirme oyunu bilgisayar oyunları kalitesine yaklaştıran grafikler. Yeni grafik motoru gerçek zamanlı su yansımaları, dinamik bitki örtüsü ve geliştirilmiş vücut modellemeleri gibi öğeleri oyuna kazandırmakta. Farklı mekanlarda geçen oyunda haritalar da bu gelişimden nasibini alıyor.

Dead Trigger 2'de göze çarpan bir diğer değişiklik de gerçek zamanlı hikaye gelişimi. Yeni oyunda oyuncular oyunun hikayesini değiştirebilme imkanına sahipler. Oyundaki performansımıza göre gidişatı değişebilen hikaye oyundaki radyo kanalından takip edilebilmekte ve değişimler de bu kanaldan bildirilmekte.

Oyuna eklenen yeni içeriklerden bir diğeri de kana susamış bölümsonu canavarları. Kamikaze, Vomitron ve daha birçok bölüm sonu canavarı bize adrenalin salgılatmak için hazır bekliyor. Afrika çölleri, terkedilmiş madenler ve ıssız sokak araları gibi mekanlarda zombilerle çarpışırken güvenli noktalar olan sığınaklarda mühendis, bilim adamı, doktor, kaçakçı ve silah imalatçısı gibi NPC'lerin yardımını alarak yeni silahları ve ekipmanları açabiliyoruz. Oyunda kendi silah koleksiyonumuzu yapabilmemiz ve bu silahları geliştirebilmemiz de mümkün.

Eğer siz de bu oyunu denemeyi düşünüyorsanız ücretsiz olarak Dead Trigger 2 indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Call of Duty: Ghosts'un Resmi Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

YORUMLAR