Dead Trigger 2 için Arena Güncellemesi Yayınlandı

Dead Trigger 2'nin yeni güncellemesi ile Ölüm Arenası'na adım atıyoruz

Dead Trigger 2 için Arena Güncellemesi Yayınlandı

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerin en başarılı ücretsiz zombi oyunu seçenekleri arasında yer alan Dead Trigger 2 için yeni arena güncellemesi yayınlandı. Hatırlanacağı üzere daha önceki güncellemelerde genel olarak oyuna yeni bölümler, yeni mekanlar ve yeni silahlar eklenmiş ve oyundaki içerik zenginleştirilmişti. Yeni arena güncellemesi oyuna yeni silahlar eklemese de yine yeni mekanlar ve bölümler eklemekte. Fakat bu güncellemeyle ilk defa oyuna yeni bir oyun modu kazandırılıyor.

Dead Trigger 2'yi 0.5.0 sürümüne yükselten güncelleme ile oyuna Ölüm Arenası ekleniyor. Bu arenada seyircilerin karşısına çıkarak üzerimize dört bir yandan gelen zombilere karşı yeteneklerimizi sergileyebiliyor ve kalabalığı coşturabiliyoruz. Aldığımız puanları kayıt altına alan liderlik tahtası da oyuna eklenen yenilikler arasında. Bunun yanında güncelleme oyuna yeni zombi türlerini de eklemekte.

Arena güncellemesinde dikkati çeken bir başka yenilik yeni tuzak türleri. Bir mancınığa benzeyen bu tuzaklar üzerlerine gelen zombileri havaya fırlatabiliyor ve eğlenceli görüntüler oluşturabiliyor. Arenada işimizi kolaylaştıracak bonusları çeren şanslı kutular da güncelleme notlarında değinilen farklı bir yenilik. 

Dead Trigger 2'nin Android versiyonu güncellenmiş durumda:

Oyunun iOS versiyonu henüz güncellenmemiş; fakat daha önceden de olduğu gibi Madfinger Games'in kısa bir süre içerisinde oyunun iOS versiyonunu da güncellemesi bekleniyor. Oyun güncellendiğinde güncel sürümü bu bağlantıdan indirebilirsiniz:

Crazy Taxi: City Rush Duyuruldu

YORUMLAR