Dead Trigger 2, Windows Phone Kullanıcılarına Ulaştı!

Dead Trigger 2, Windows Phone Kullanıcılarına Ulaştı!

Mobil dünyanın en çok sevilen shooter oyunlarından biri olarak kabul edilen Dead Trigger 2, uzun bir gecikmeye rağmen, sonunda Windows Phone kullanıcılarına ulaştı. 1 senelik tarihi içerisinde 33 Milyon kez indirilen oyun sonunda açılacabileceği yepyeni bir platforma ulaştı. Bu zaman sürecinde büyük gelişmeler kaydeden oyun, güncellemeler sayesinde yeni oyun modları, silahlar ve bölümler ile zengin bir oyun dünyası sunuyor. Editörlerimiz Can Erdil Şentürk ve Emircan Erdoğan ilk büyük güncelleme paketini sizler için yakından incelemişlerdi.

Madfinger Games'in ödüllü oyunu Dead Trigger 2'de Zombie orduları tarafından kuşatılmış bir dünyada silah gücüyle hayatta kalmanız gerekiyor. Güvenli noktalara ulaşıp silah tedarik ettiğinizde maceraya tam gaz devam ediyorsunuz. Kana susamış düşmanlara karşı farklı bir alternatifinizin olmayacağını hepimiz biliyoruz.

Şu an 10 farklı bölgede oynayabildiğiniz oyun 33 tane farklı mekan sunuyor. Bununla birlikte Zombie öldürmek için size sunulmuş 37 ayrı silah mevcut. Tüm bu karışım size 600 tane farklı senaryo ile sunuluyor ve her güncelleme ile bahsetmiş olduğumuz bu bileşenlerin sayısı artıyor. Dolayısıyla bu oyunu indirerek uzun soluklu bir oyun keyfi yakalamanız mümkün.

Windows 10 Yeni Video ve Altyazı Formatlarını Destekleyecek

YORUMLAR