Deadlight, GOG'da Bedava!

Deadlight, GOG'da Bedava!

Eğer bedava olarak oyun sahibi olmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın, CD Projekt'in dijital oyun platformu GOG üzerinde başlayan indirim kampanyasında Deadlight adlı platform oyunu türündeki zombi oyunu bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Bu yazıyı hazırladığımız andan itibaren yaklaşık 30 saat sürecek kampanyada oyunu tamamen ücretsiz olarak GOG hesabınıza ekleyebilecek ve oyuna kalıcı olarak sahip olabileceksiniz.

GOG Piñata Madness adı verilen indirim kampanyası oldukça ilginç bir yöne de sahip. Bu kampanyada sadece 3 $ ödeyerek Piñata adı verilen sandık benzeri bir öğe satın alıyorsunuz. BU sandığın içinden bir oyun çıkıyor; fakat oyunun ne olacağı ise tamamen sürpriz. Sandıktan çıkacak oyunarın en düşük fiyatlı olanı 6 $. Bunun yanında 45 $ fiyata sahip olan oyunlar da sandıktan çıkabiliyor.

GOG'da ücretsiz dağıtılan Deadlight'ın Director's Cut sürümü olduğunu belirtmekte fayda var. Bu sürüm içerisinde ek içeriklere de yer veriyor. Oyunda zombi kıyameti içinde ailesini bulmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve hayatta kalarak bulmacaları çözüyoruz. Deadlight'ı 16 Ağustos'a kadar devam edecek kampanya süresince ücretsiz GOG hesabınıza indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunu GOG kütüphanenize ekledikten sonra bilgisayarınıza indirebilmek için GOG Galaxy yazılımını kullanmanız gerekiyor:

Battlefield 1 EA ve Origin Access Üyelerine Ücretsiz Oluyor

YORUMLAR