Deadpool Efsanesi Ryan Reynolds’tan Netflix Filmi!

Deadpool’un Yıldızı Ryan Reynolds’tan Netflix Filmi!

Şu sıralar Deadpool 2 ile beyaz perdede deyim yerindeyse fırtınalar gibi esen Ryan Reynolds, yeni bir Netflix filmi için kolları sıvadı.

Variety internet sitesinin sayfalarına taşıdığı habere göre, Ryan Reynolds’ın Netflix imzalı filminin senaryosunu Deadpool’u yaratan ekip kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise efsane filmlere imza atan Micheal Bay’i göreceğiz.

Variety, aksiyon filminin adının Six Underground olduğunu ve dağıtıcılığını Paramount Pictures’ın üstleneceğini belirtiyor. Yaklaşık 125 milyon dolarlık bütçeye sahip olan filmin prodüksiyon tarafında ise Skydance Media bulunuyor. 

ryan reynolds micheal bay netflix

Micheal Bay / Ryan Reynolds

Netflix’in bugüne kadarki en yüksek bütçeli filmi olması beklenen Six Underground, yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı 106 milyon dolar bütçeli The Irishman’i de geride bırakmış olacak. Steven Zaillian tarafından yazılan biyografik suç filmi, 2019 yılında yayınlanacak. 

Öte yandan bu dev anlaşma, popüler çevrimiçi yayın platformu için önemli bir kilometre taşı olacak. Son dönemde Will Smith (Bright) ve Brad Pitt (War Machine) gibi iki dev isimle çalışan Netflix, Ryan Reynolds ve Micheal Bay ile çıtayı bir kat yükseltecek.

Six Underground’ın konusunun ne olacağına dair detaylar henüz netlik kazanmamış olsa da, filmin kendi ölümlerini kurgulayıp kötü adamların peşine düşen altı milyarder hakkında olacağı söyleniyor.

Micheal Bay’in eşsiz bakış açısı ve Ryan Reynolds’ın müthiş oyunculuğuyla hayat bulacak Six Underground, 2019 yılında Netflix’te yayınlanacak.