Deadpool, Pembe Kostümüyle Kanserle Savaşa Destek Oldu

Deadpool, Pembe Kostümüyle Kanserle Savaşa Destek Oldu

Marvel'ın yaramaz süper kahramanı Deadpool, kanserle savaşa destek olmak için pembe renkli kostümüyle karşımıza çıktı. 

Sevilen çizgi roman karakteri Deadpool'a hayat veren ve gösterdiği performansla milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Ryan Reynolds, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan F*ck Canser'e (Lanet Olası Kanser) destek olmak amacıyla kameranın karşısına geçti. 

Kanser farkındalığının dünyadaki simgesi olması sebebiyle pembe renkli bir Deadpool kostümü ile karşımıza çıkan Reynolds, Twitter'dan paylaştığı video ile kanserle savaşa destek oldu. Bağış toplama platformu Omaze ile ortaklık kuran Reynolds, F*ck Canser derneğine bağış yapan kişilerden bir tanesinin, üzerindeki pembe Deadpool kostümüne de sahip olacağını söyledi. Omaze üzerinden toplanan bağışlarla kanser hastalarının tedavi masrafları karşılanacak.

 

 

Esasen Deadpool'un kanserle savaşa destek vermesi oldukça anlamlı. Filmi izleyenlerin bileceği üzere, Reynolds'ın canlandırdığı Wade Wilson isimli karakter, yakalandığı kanser hastalığından kurtulmak için Weapon X programına katılmış ve bu sayede 'Deadpool' olmuştu.

İlk kez 2016 yılında beyaz perdede karşımıza çıkan Deadpool, dünya çapında 783 milyon dolar hasılat toplayarak inanılmaz bir başarı elde etmişti. Yönetmen koltuğunda David Leitch'in oturduğu serinin devam filmi Deadpool 2 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek. Ryan Reynolds'a; Josh Brolin, Morena Baccarin ve Brianna Hildebrand gibi isimler eşlik edecek. 

Deadpool 2 Fragmanı:

YORUMLAR