Deezer Elite Tüm Dünyaya Açıldı, Üyeliğinizi Yükseltin

Deezer Elite Tüm Dünyaya Açıldı, Üyeliğinizi Yükseltin

Geçen yıl sadece ABD'de kullanıma açılan ve Sonos müzik sistemleri ile entegre olabilen Deezer Elite servisi, artık küresel hizmet verecek. Latin Amerika, Avrupa, Asya ve Pasifik ülkeleri ve Kanada pürüzsüz müzik dinleyebilecekler.  Ancak bu servis yine sadece Sonos üzerinden alınabilecek. Böylelikle kullanıcılar 35 milyon parçadan oluşan FLAC ses formatında bir kütüphaneye rahatlıkla ulaşabilecekler. Deezer'ın radyo oluşturabilme alt yapısı bu hizmette de devam ediyor. Kullanıcılar Elite sürümüyle yine müzik dinleme alışkanlıklarına göre radyo kanalları oluşturup paylaşabilecekler. 

Hali hazırda Sonos üzerinden 'premium' üyeliği bulunan Deezer kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden hemen bugün üyeliklerini 'elite' olarak yükseltebiliyorlar. Yeni Sonos kullanıcıları ise 40 dolara bir yıllık 'elite' üyelik edinebiliyorlar. Mart’ın 19'undan itibaren hizmete başlayacak olan servis, kullanıcılarına 30 günlük ‘bedava’ deneme süresi de verecek. 

Sonos kablosuz hoparlör sistemleri bir süreden beridir Deezer ile kampanyalar düzenliyordu. Özellikle ABD’de çok kullanılan Sonos hoparlör serisinin Deezer ile Elite adı altında kurduğu kaliteli müzik dinleme servisinin tutkunu oldukça fazla. Sonos zaten bünyesinde bulundurduğu 50 Watlık anfi sayesinde pürüzsüz ses verebiliyor. Sonos hopralör setleri ülkemizde 900 ile 2 bin dolar arasında satılıyorlar. 

Deezer ile Mobil Üzerinde Ücretsiz Müzik Keyfini Yakalayın

Deezer Yeni Haliyle Karşınızda

Deezer Artık Şarkı Sözlerini de Gösteriyor

YORUMLAR