Deezer Yeni Haliyle Karşınızda

Deezer Yeni Haliyle Karşınızda

En ünlü müzik servisleri arasında yer alan ve kayda değer bir aktif kullanıcısı bulunan Deezer, tasarımını yenileyerek kullanıcılarına sürpriz yaptı.

İlk olarak 2007 yılında yayın hayatına başlayan dijital müzik servisi Deezer, 12 milyon aktif kullanıcı sayısıyla, dünyanın 182 ülkesinde hizmet veriyor. Ayrıca 35 milyon parçalık arşivi ile kullanıcıların dinlemek istediği çoğu müziği, kolayca dinleten firmadan yeni bir haber geldi.

Deezer'ın bugün yayına aldığı tasarım ile kullanıcılar daha modern bir arayüzün yanı sıra yeni özelliklere de kavuştu. Ayrıca firmadan gelen ''Biz yeni tasarımın görünüm ve fonksiyonellik açısından başarılı olduğunu düşünüyoruz.'' şeklindeki açıklama, kullanım kolaylığına ve görsel geliştirmelere dikkat çekiyor.

Web, masaüstü ve mobil sürümlerde kullanıcıların beğenisine sunulan yeni arayüz ile beraber gelen en dikkat çekici özellik ise 'Flow' oldu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar dinledikleri müzik tarzlarına göre, tavsiye edilen müziklere ulaşarak, beğendikleri takdirde çalma listelerine ekleyebiliyorlar.

Bunların dışında ruh hallerine göre ayrılmış müzik ve radyoların da yer aldığı yeni Deezer, artık daha iyi bir hizmet sunmaya başladı. Premium gibi aylık cüzi bir ücretle Spotify'da olduğu gibi daha kaliteli ses ve daha fazla özellik sunan Deezer'ı aşağıdan indirebilirsiniz.

En iyi müzik dinleme programları

YORUMLAR