Deezer'a PayPal Desteği Geldi

Deezer'a PayPal Desteği Geldi

En ünlü müzik dinleme servislerinden Deezer’a, dünyanın en büyük online ödeme sistemlerinden biri olan PayPal desteği geldi.

Telefondan tutun da otomobile kadar birçok platformda çevrimiçi ya da çevrimdışı müzik dinleme olanağı sağlayan Deezer’da abonelik ücretlerinin ödemeleri, artık PayPal ile yapılabilecek.

PayPal desteği sonrası Deezer, PayPal ile ödeme yapacak kullanıcılar için önemli bir fırsatı da duyurdu. Bu bağlantıda yer alan fırsat sayfasından Deezer Premium+ abonesi olduğunuz takdirde 2 aylık Premium aboneliğine 9.99 TL yerine sadece 0.99 TL’ye sahip olabileceksiniz. Deezer Premium+ aboneleri; 35 milyon şarkıyı reklamsız olarak dinleyebilme, çevrimdışı müzik dinleme gibi özellikleri kullanabiliyorlar.

Dünya’nın 182 ülkesinde, 35 milyon şarkılık bir arşive erişim imkanı sunan Deezer, bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde, akıllı televizyonlarda ve otomobillerde kullanılabiliyor. PayPal desteğiyle ödeme işlemlerini artık daha kolay hale getiren Deezer’da müzik listeleri oluşturup, listelerinize çeşitli platformlardan ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde yaptığı çalışmalar ile gittikçe yayılan PayPal ve benzeri online ödeme sistemleri, yakın zamanda hayatımızın olmazsa olmazları arasına girecek gibi görünüyor.

Sony, Xperia Su Altı Mağazası'nı Dubai'de Açıyor

YORUMLAR