Destiny 2 PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Destiny 2 PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Eğer Destiny 2'yi bilgisayarınızda oynamayı düşünüyorsanız size kötü bir haberimiz var, Destiny 2 PC çıkış tarihi ertelendi. Fakat bu erteleme çok büyük bir erteleme değil. Daha önceden Destiny 2'nin önümüzdeki Eylül ayında çıkış yapacağı duyurulmuştu, yeni Destiny 2 PC çıkış tarihi ise 24 Ekim olacak.

Dün, E3 2017 sırasında yeni bir Destiny 2 oynanış videosu yayınlandı, yukarıdaki bölümden izleyebileceğiniz bu video daha önceki Destiny 2 oynanış videolarıyla kıyaslandığında biraz sönük kalıyor. Destiny 2'nin PC çıkış tarihinin erteleniyor oluşu da bu sönük videonun tuzu biberi oldu diyebiliriz. Fakat yine de PC'de Destiny 2 oynamayı planlayan oyuncular için güzel haberlerimiz de var.

Bu haberlerden ilki Destiny 2'nin bilgisayarınızın donanımının tüm gücünü kullanabilecek olması. Bungie'den doğrulanan bilgilere göre Destiny 2, bütün işlemci çekirdeklerini kullanabilecek bir oyun olacak. Günümüz oyunları, konsollar da düşünülerek sadece 4 çekirdek kullanacak şekilde yapılandırılıyor. Fakat son dönemde Intel'in Core i9 ve AMD'nin Ryzen işlemcileri gibi 10'dan fazla çekirdeğe sahip olan işlemci modelleri karşımıza çıkmaya başladı. Bu işlemcilerin gerçek performansları Destiny 2 ile tam anlamıyla ortaya çıkabilecek.

Destiny 2'nin PC sürümü özel grafik ayarlarıyla birlikte gelecek. Bu ayarlardan en önemlisi FPS kilidinin kaldırılabiliyor oluşu. Bu sayede saniyede 60 kareden yüksek kare hızıyla oyunu oynayabileceksiniz; eğer G-Sync veya FreeSync destekli bir monitör sahibiyseniz oyunun akıcılığı ve netlik seviyesi de artacak. Ayrıca Destiny 2, ultra geniş monitörleri ve 21:9 en - boy oranını da destekleyecek. Buna bağlı olarak oyudaki görüş alanını da tercihlerinize göre ayarlayabileceksiniz.

Call of Duty WWII'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yeni Spider-Man Oyunu Mükemmel Gözüküyor!

Far Cry 5 E3 2017'de Tanıtıldı!

YORUMLAR