Destiny 2'nin PC Beta Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Destiny 2'nin PC Beta Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde Xbox One ve PlayStation 4 için açık beta sürecinde olan Destiny 2'nin PC beta tarihi duyuruldu. Ayrıca oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri de açıklandı.

Destiny 2, ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde beta sürecine başlamıştı. 21 Temmuz'da başlayan beta süreci, 23 Temmuz'da sonlandırılmıştı. Ancak, sonradan yapılan başka bir duyuruyla beta sürecinin 26 Temmuz'a kadar uzatıldığı belirtilmişti. PC platformu için beta tarihinin Ağustos ayında başlayacağı biliniyor, ama net bir tarih bilinmiyordu.

Oyunun geliştiricisi Bungie, Destiny 2'nin PC beta tarihini de sonunda açıkladı. Destiny 2'yi ön sipariş eden kullanılara 28 Ağustos'ta açık betanın kapıları açılacak. Diğer tüm kullanıcılar için ise 29 Ağustos'ta erişim sunulacak. Açık beta 31 Ağustos'ta sona erecek.

Yayınlanan sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz:

Destiny 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i3 3250 veya AMD FX 4350
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2GB veya  AMD Radeon HD 7850 2GB
RAM: 6 GB

Destiny 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5 2400 veya AMD Ryzen R5 1600X
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 390
RAM: 8 GB

Oyunun sistem gereksinimleri bakarak PC donanımlarınızın uygun olup olmadığına göz atabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri yüksek olmadığı için orta seviye bir bilgisayarla çok akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Diablo 3, Bu Hafta Sonu Xbox One için Ücretsiz!

Middle-Earth: Shadow of Mordor'un Türkçe Yaması Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR