Destiny'nin PS3 Versiyonu, PS4'ten Biraz Daha Bulanık

Destiny'nin PS3 Versiyonu, PS4'ten Biraz Daha Bulanık

Çok yakında bizlerle yeni nesilde buluşacak olan Destiny için karşılaştırma videoları ve resimleri gelmeye devam ediyor. Şimdiki görüntülerde, PS3'teki Destiny görüntülerinin PS4'e nazaran biraz daha bulanık olduğunu görüyoruz. Bu konuya tek yapabileceğimiz yorum; yeni nesil farkı.

Özellikle PlayStation 4 betası şu aralar devam eden Destiny'e ilgi büyük. Yeni nesil MMO FPS olacak olan oyun, birçok oyuncu tarafından oynanıyor ve başarılı olarak nitelendiriliyor. Digital Foundry'nin yeni eklediği video ile de farklı bir karşılaştırma sahnesi görüyoruz. Oyunun PS4 versiyonu 1920x1080'e oynatırken, PS3 versiyonunda 1024x624 çözünürlüğü görüyoruz. Peki ya bulanık olmasının sebebi bu mu?

En önemli grafiksel kurbanın gölgelendirme olduğu söyleniyor. Videoda ise bu bulanıklığı ve çözünürlük farkını çok net görebiliyoruz. Video ilginizi çekmediyse bile resim her şeyi çok güzel açıklıyor.

Peki ya siz Destiny'i nerede oynamayı düşünüyorsunuz? Yeni nesile mi gireceksiniz, yoksa eski nesilde mi tadacaksınız bu harika oyunu?

Düşüncelerinizi bizlerle paylaşın ve bizi takip etmeye devam edin.

Destiny Bilgisayara Çıkış Yapabilir

YORUMLAR