Detroit Become Human'ın PS4 Demosu Yayınlandı

Detroit Become Human'ın Demosu Yayınlandı

Quantic Dream tarafından geliştirilen ve Sony tarafından dağıtılıcığı üstlenilen Detroit Become Human'ın PS4 demosu yayınlandı.

Quantic Dream, hikaye tabanlı oyunlarda uzman olduğunu daha önceden net bir şekilde göstermişti. Firma Heavy Rain, Fahrenheit ve Beyond: Two Souls gibi oyunlarla ününe ün katmıştı. Ayrıca oyunlardaki seçimlerimizle hikayeleri yön vermemiz işi daha da güzelleştirmişti.

Quantic Dream, PlayStation Blog'a oyunun yapımının tamamlandığı ve gold aşamasına ulaşıldığı açıklamasını yapmıştı. Öte yandan oyunun PS4 demosunun 24 Nisan saat 19:01'de yayınlanacağı da belirtmişti. Saat 19:01 olmadan Detroit Become Human'ın demosu PlayStation Store üzerinden indirmeye açıldı. Oyunu satın almadan önce demoyu indirip deneyimlemek iyi olabilir. Zira demoda oyunun ilk sahnesi olan "Hostage" bölümü oynanışa açık olacak.

 

Detroit Become Human'ın demosu önce Yeni Zelanda üzerinde yayınlandı. Daha sonrasında diğer ülkelerde de yayınlanmaya başladı. Oyunun demonun PlayStation Store üzerinde 2.92 GB olarak belirtilmiş. Demonun altyazı dilleri arasında ne yazık ki Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. 

PS4 özel oyunu olan Detroit Become Human'ın PS4 demosuna buradan erişebilirsiniz. Oyunun tam sürümü 25 Mayıs'ta çıkış yapacak ve tam sürümde Türkçe altyazı seçeneği bulunacak.