Deus Ex: Mankind Divided'dan Muhteşem 20 Dakika

Deus Ex: Mankind Divided'dan Muhteşem 20 Dakika

Deus Ex serisinin yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided, yaz sonunda bizlerle buluşacak. Human Revolution'dan iki yıl sonrasını anlatacak oyun için 20 dakikalık bir görsel şölen yayınlandı.

Deus Ex serisi, geliştirilmiş protez teknolojisi çevresinde şekilleniyor. Protez teknolojisinin çok gelişmesiyle birlikte, uzuvlarını kaybeden insanların kullandıkları protez kollar, insanüstü güçler sağlayabilecek konuma geliyorlar. İki büyük şirketin elinde şekillenen bu teknolojinin sağladığı gelirler, iki büyük şirketin arasında amansız bir mücadele sebebiyet veriyor. Serinin diğer oyunları bu şirketler arasında yaşanan çatışmayı anlatırken, Mankind Divided ise farklı bir hikaye örgüsünü seriye taşıyor. 

Deus Ex: Mankind Divided, protez kolların terörist bir grubun eline geçmesine anlatacak. Kendi emelleri için bu kolları kullanmaya başlayan gruba karşı, daha önceki oyunlarda da gördüğümüz Adam Jensen devreye girecek ve Interpol ile birlikte terörist gruba karşı mücadele verecek. Bununla birlikte, protez kol kullanan ve kullanmayan insanlar arasındaki bölünme de yine oyunun hikayesini şekillendirecek.

Oyun için yayınlanan iki videonun ilkini yukarıda görebiliyorsunuz. Bu videoda "Breach" ismi verilen bir oyun modu gün yüzüne çıkıyor. Kendine has bir tasarımla ortaya çıkan bu oyun modunda, oyuncular çeşitli dataları korumaya veya çalmaya çalışacaklar. Breach Arcade tarzı bir shooter modu olacak, ana oyun içerisinde yeni bir kapı açacak ve oyunculara yeni imkanlar sağlayacak. Yaklaşık 20 dakika uzunluğunda olan ve hemen aşağıda görebileceğiniz videoda ise oyuna dair pek çok detayı bulacaksınız. Kısaca bahsedilen hikayenin yanı sıra, bu videoda hackleme, gizlenme ve dövüş mekanikleri de izleme şansını yakalıyoruz

Merakla beklenen oyunların başında gelen Deus Ex: Mankind Divided 23 Ağustos itibariyle  PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. Oyun çıkana kadar aşağıda indirme bağlantıları bulunan mobil oyunu deneyebilirsiniz:

Deus Ex Serisinin Protez Kolu Gerçek Oluyor

Watch Dogs 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

The Walking Dead Oyununun 3. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR