Dev LG G Pro 3 Geliyor, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Dev LG G Pro 3 Geliyor, İşte Fiyatı ve Özellikleri

LG G4’ün hemen ardından daha büyük bir telefon çıkaracağı konuşulan LG, sonunda bombasını patlattı. LG G Pro 3 Snapdragon 820 ve 4 GB RAM ile gelmeye hazırlanıyor.

LG G4 modeline yoğunlaşan LG’nin Pro 3 için ne düşündüğü hep günden dışı kalmıştı.  Ancak LG G4 çıktıktan sonra gündem değişti. LG G Pro 2’nin devamı olacak Pro 3 hakkında sızıntılar yavaş yavaş internete düşmeye başladı.

LG G Pro 3’ün 6 inçlik dev ekranıyla son derece büyük bir telefon olacağı konuşuluyor. Quad-HD 2,560 x 1,440 piksel çözünürlüğe sahip olacağı, Qualcomm Snapdragon 820 çekirdek taşıyacağı, 4GB RAM, Android 5.1 Lollipop işletim sistemi olacağı ve 32GB dahili depolama kapasitesi sunacağı da sızan haberler arasında. Ayrıca LG G Pro 3 microSD desteği de verecek.

Metal bir kasaya sahip olacağı konuşan LG G Pro 3, 20MP arka, 8MP ön kameraya sahip olacak. Kamera konusunda Sony ya da 10:7 Toshiba sensörün kullanılmış olma olasılığının da yüksek olduğu sızan haberler arasında. Yıl sonunda piyasaya çıkması beklenen LG G Pro 3’ün fiyatı 790 dolar civarında olacak.

LG'nin Yeni Sürprizi LG G4 Pro'nun Tüm Özellikleri İnternete Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5'in İşi Çok Zor, LG G4 Note ve LG G3 Pro Geliyor

YORUMLAR