Diablo 3 Rise of the Necromancer İndirilebilir İçeriği Çıktı!

Diablo 3 Rise of the Necromancer İndirilebilir İçeriği Çıktı!

Blizzard'ın ünlü Diablo serisinin son oyunu Diablo 3 için geliştirilen Rise of the Necromancer adlı DLC çıkış yaptı ve oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Rise of the Necromancer indirilebilir içeriği aylar önceden tanıtılmıştı. Blizzard ilk aşamada Rise of the Necromancer'ın ileri bir tarihte yayınlanacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta ise Rise of the Necromancer'ın net çıkış tarihi paylaşılmıştı ve büyük bir süprprizle karşılaşmıştık, bu yeni DLC daha önce duyurulandan erken, yani bu hafta çıkış yapacaktı. Nihayet bu indirilebilir içeriği satın alabiliyoruz.

Rise of the Necromancer indirilebilir içeriği temel olarak oyuna Diablo 2'nin en ilginç kahramanlarından olan Necromancer'ı ekliyor. Yaşayan ölülere komuta edebilen kahramanımız zehir temelli büyüler yaparak düşmanlarını lanetleriyle zayıflatabiliyor. Necromancer'ın bu kontrol etme ve zayıflatma yetenekleri de kahramanı diğer kahraman sınıflarından ayırıyor ve onu özel bir kahraman yapıyordu. Öldürdüğümüz düşmanları diriltip ayakta olan düşmanlara karşı kullanmak bir hayli keyifli bir tecrübeydi.

Rise of the Necromancer ile birlikte Necromancer sınıfının haricinde çok büyük yenilikler gelmiyor. Yeni bir harita maalesef bulunmamakta, buna rağmen kozmetik ekstralar dikkat çekmekte. Rise of the Necromancer'ı satın alan oyuncular kahramanları için özel kanatlara, ek bayrak desenlerine ve özelliklerine, savaşta kullanılamayan bir evcil hayvana, sandık için ek sekmelere ve ek kahraman yaratabilme imkanına sahip oluyor.

Rise of the Necromancer, Diablo 3'ün bilgisayar sürümünün yanında konsol sürümleri için de yayınlandı. İndirilebilir içerik Blizzard'ın online satış kanalı olan Blizzard Shop'ta 14.99 € satış fiyatına sahip.

Diablo II Yenilenerek Tekrar Karşımıza Çıkabilir

YORUMLAR