Diablo 3'ü Ücretsiz Olarak Deneyin

Diablo 3'ü Ücretsiz Olarak Deneyin

Bliizard sonunda role-playing (rol yapma) türündeki oyunu Diablo 3 için deneme paketi olan Starter Edition'ı yayımladı. Diablo 3'ü ücretsiz olarak denemek isteyen herkes Battle.net üzerinden kayıt olarak oyunun deneme sürümünü oynayabilecek.

Oyun üç ay önce satışa sunulduğunda oyun paketlerinin içerisinden çıkan Starter Edition çekleri sayesinde oyunu alanlar bir arkadaşlarına oyunu deneme imkanı sunabiliyorlarken, bundan sonra isteyen herkes oyunu ücretsiz olarak deneme imkanına sahip olacak.

Diablo 3'ü ücretsiz olarak denemek için halihazırda bir Battle.net hesabınızın bulunması gerekmekte. Eğer Battle.net hesabına sahip değilseniz site üzerinden kayıt olabilirsiniz. Sonrasında hesabınıza giriş yaparak Diablo 3 Starter Edition için kaydolmanız gerekmekte.

Son olarak oyunun istemcisi sayesinde gerekli dosyaları bilgisayarınıza indirerek Diablo 3'ü ücretsiz olarak denemeye başlayabilirsiniz. Deneme sürümünde karakterinizi maksimum 13. seviyeye kadar geliştirebilmektesiniz ve buna ek olarak birinci bölüm görevlerinden biri olan Skeleton King'e kadar ilerleyebilmektesiniz.

Starter Edition oyuncuları eğer Diablo 3'ün tam sürümünü satın almaya karar verirlerse, Starter Edition'da kaldıkları yerden oyunu oynamaya devam edebilirler.

YORUMLAR