Diablo 3'ün Necromancer Açılış Videoları Yayınlandı

Diablo 3'ün Necromancer Açılış Videoları Yayınlandı

Blizzard'ın 5 yıl önce oyuncuların beğenisine sunduğu Diablo 3 için The Rise of Necromancer içeriği yolda. Bu içerik paketi bize Diablo serisiyle özdeşleşmiş Necromancer kahraman sınıfını tekrar oynayabilme imkanı verecek.

Necromancer sınıfı düşmanlarını zayıflatan lanetleri ve ölüleri dirilterek düşmanlarına karşı savaştırabilme yeteneği ile bir hayli ilginç bir kahraman sınıfıydı; fakat bu kahramana nedense Diablo 3'te yer verilmemiş, yerine Witch Doctor seçeneği sunulmuştu. Witch Doctor her ne kadar eğlenceli bir kahraman sınıfı olsa da Necromancer'in "karanlık" güçlerini özlemiştik.

Blizzard'ın, Necromancer'ın Diablo 3'e ekleneceğini duyurmasının ardından benim gibi Diablo 3'te eski Diablo oyunlarının tadını bulamayan birçok oyuncu tekrar Diablo 3 oynama isteği hissetmişti. İşte Necromancer'ın bize nasıl bir hikaye sunacağı ile ilgili 2 yeni video yayınlandı. Bu videolardan biri erkek Necromancer seslendirmesine, diğeri de kadın Necromancer seslendirmesine sahip. Oyunun ilk bölümü olan ACT I başlarken karşımıza çıkacak Necromancer hikaye videoları şunlar:

PayDay Geliştiricisinin Yeni Korku Oyunu GTFO Duyuruldu

YORUMLAR