DigiCal Calendar'a Materyal Tasarım Geliyor! (4 Adet Pro Versiyon Kodu Veriyoruz)

DigiCal Calendar'a Materyal Tasarım Geliyor! (4 Adet Pro Versiyon Kodu Veriyoruz)

Android uygulama marketi Google Play Store üzerinde 4 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan ve kendi kategorisinde ilk sıralarda yer alan takvim uygulaması DigiCal, 7 Eylül'de gelmesi planlanan güncelleme ile birlikte baştan aşağı değişerek materyal dizayna geçiyor.

Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile ön plana çıkan DigiCal Takvim, görünüm olarak değişmekle birlikte bir çok yeni özelliğe de kavuşuyor. Hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunan uygulamanın büyük bir güncelleme alacak olmasını kutlamak için biz de sizlere 4 adet Pro versiyon kodu veriyoruz. Digibites firmasının sağlamış olduğu kodları yarın uyguamanın güncellemesi ile birlikte sizlere Facebook sayfamız üzerinden vereceğiz. Şu an uygulama mağazası üzerinde 6.95 TL karşılığında satılan DigiCal+ Calendar uygulamanın pro versiyonu. Eğer sınırsız süreli olarak pro versiyona sahip olmak istiyorsanız yarın Facebook sayfamızı takip etmeyin unutmayın.

Gelişmiş ve detaylı takvim özellikleri sayesinde bir takvimden bekleyeceğiniz her şeye sahip olan DigiCal Calendar uygulamasının promo kodunu alamasanız bile ücretsiz versiyonunu indirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR