Ding Ding: Alibaba'dan Şirketlere Özel Mesajlaşma Uygulaması

Ding Ding: Alibaba'dan Şirketlere Özel Mesajlaşma Uygulaması

Dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden Alibaba, sosyal ağı şirketler ile birleştiren mobil mesajlaşma uygulaması Ding Ding’i test sürecinden çıkardı ve iPhone, Android, Windows ve MAC kullanıcıları için ücretsiz olarak indirmeye sundu. Çince dil desteği ile kulanıma sunulan uygulama ile çalışanlar birbirleri ile daha kolay iletişime geçebilecek.

Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın küçük ve orta büyüklükteki şirketler için özel olarak hazırladığı mesajlaşma uygulaması Ding Ding diğer bir adıyla DingTalk, iOS, Android, web tarayıcılar ve OS X üzerinden kullanılabiliyor. Ekip arkadaşlarınızla kısa mesaj, e-posta, ses kaydı veya arama ile hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz ve mesajlarınız okunduğunda anında haberdar olabileceğiniz uygulamada gruplandırma özelliği de bulunuyor. Bu sayede farklı departmanlarda çalışan arkadaşlarınızı ayrı ayrı görebiliyor ve ister tek isterseniz de toplu olarak daha kolay iletişime geçebiliyorsunuz.

İşletmelere özel Facebook uygulaması Facebook at World ile aynı vakit duyurulan ve test sürecinin ardından yayınlanan Ding Ding (DingTalk) uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak iPhone ve Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir, servisi deneyebilirsiniz. Uygulamanın İngilizce dil desteğinin bulunmadığını sadece Çince kullanılabildiğini tekrar hatırlatalım.

Alibaba'dan, Çinli Telefon Üreticisi Meizu'ya Dev Yatırım Geldi

YORUMLAR