Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

2016'nın en heyecanla beklenen FPS oyunlarından olan Dishonored 2'nin çıkış tarihi nihayet kesinleşti. Hatırlanacağı üzere ilk Dishonored oyununun geliştiricisi Arkane Studios ve yayıncısı Bethesada Dishonored ile iyi iş çıkarmış ve iyi inceleme puanları almışlardı. Suikast temasını FPS dinamikleriyle birleştiren Dishonored'da Corvo Attano adlı kahramanımız ile kendisine komplo kuran güçlerin peşine düşüyor ve intikam almaya çalışıyorduk. 2012'de yayınlanan oyunun çıkışının üzerinden 3 sene geçmesinin ardından serinin yeni oyunu geçtiğimiz sene içinde duyurulmuştu. Yeni oyunda dikkat çeken şey ise artık oyunu 2 farklı kahramanın gözünden oynayabiliyor oluşumuz.

Bethesda ilk aşamada Dishonored 2 çıkış tarihi için 2016'nın ilkbahar aylarını işaret etmişti. Fakat anlaşılan o ki oyun bu ilk çıkış tarihi planına yetişmedi ve bir süre ertelendi.

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Kesinlik Kazandı

Bethesda son yaptığı açıklamada Dishonored 2'nin çıkış tarihinden bahsetti ve bu tarihi 11 Kasım 2016 olarak not etti. PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak oyun çıkış döneminde sıkı bir rekabet içerisinde olacak; çünkü bu dönemde birbiri ardından popüler oyun serilerinin yeni oyunları çıkış yapacak. Örnek olarak; 4 Kasım tarihinde çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu beraberinde Modern Warfare'ın yenilenmiş sürümünü de getirecek.

Bethesda, Dishonored 2'nin çıkış tarihini duyurmanın yanısıra oyunun E3 2016'daki gösteriminden önce özel bir etkinlik düzenleyeceğini ve davet edilen oyunculara farklı oyunlarına göz atma ve hatta demolarını oynama imkanı sunacağını da belirtiyor.

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

2016'da Çıkacak FPS Oyunları

YORUMLAR