Dishonored'ın Oynanış Süresi Açıklandı

Dishonored'ın Oynanış Süresi Açıklandı

Yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olarak gösterilen Dishonored için oynanış süresi yayınlandı. Bethesda tarafından dağıtılacak olan FPS türündeki Dishonored’ın yapımcılığını ise Arkane Studios üstleniyor. Yapımcı Arkane Studios’dan Dishonored için en çok merak edilen konulardan birisi olan oynanış süresi ile ilgili olarak resmi bir ağızdan bilgi geldi.

Yapılan açıklama ile birlikte Dishonored’ın muhtemel oynanış süresinin ne olacağı açıklandı. Buna göre Dishonored’a yaklaşık olarak 22 saatinizi feda edeceksiniz. Oyunun oynanış süresi ile ilgili açıklamayı yapan kişi Arkane Studios’un bölüm tasarımcısı. Kendisi oyunu 22 saatte bitirdiğini ancak bu sürenin ayrıntılara girdiğiniz zaman çok daha uzun olacağını belirtmiş.

Kısacası (bu benim tahminim) oyunun tadını çıkararak her şeyini görerek oynamak istiyorsanız yaklaşık olarak 25-26 saatlik bir Dishonored bizleri bekliyor. Bethesda’nın merakla beklenen muhteşem FPS oyunu Dishonored 12 Ekim 2012 tarihinde PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için piyasada olacak.

YORUMLAR