DK Online Bugün Oyuncularla Buluşuyor

DK Online Bugün Oyuncularla Buluşuyor

Kale savaşları ile PVP'yi bir arada oyun severlere sunan ücretsiz ve yüzde 100 Türkçe dil desteğine sahip olan DK Online, 12 Kasım 2013 tarihinde yani bugün saat 17:00 itibarıyla oyuncularla buluşuyor.

PVP odaklı bir çevrimiçi oyun olan DK Online içerisinde yer alan kale savaşları ve ele geçirilen bölgeler, tüm oyuncuların adrenalin seviyesini zirveye çıkarırken, yine oyun içerisinde yer alan baskınlar ve kale savunmaları bu heyecanı daha da yükseklere taşıyor.

Yenilikçi eşyaların dışında, kullanıcılara sunulan ve yerine göre hareket hızı veya saldırı hızı kazandıran hayvanlar, yolunuza çıkacak olan kana susamış yaratıklarla yapacağınız savaşlar ve yüksek seviyeli yapay zeka DK Online'ı oyuncular için oldukça çekici bir hale getiriyor.

Oyuncuların isteklerini ve oyundan beklentilerini dikkate alarak geceli gündüzlü çalışan Rise Game yetkilileri nihayet DK Online'ın ortaya çıkan son halini Türk oyun severlerle paylaşmaktan çok memnun olduklarını dile getirdiler ve kullanıcı memnuniyetinin kendilerinin asıl misyonu olduğunu eklediler. Güncellemelerle birlikte son halini alan oyun, bugün itibarıyla Açık Beta sürecine giriş yaparak, tüm oyun severlerle buluşacak.

Oyunda yer alan bir diğer ilgi çekici özellik ise kullanıcıların ekstra MP + HP + STR + DEX ve CON kazanmalarına olanak sağlayan dönüşüm kağıtları. Dönüşüm kağıtlarına sahip olmak isteyen oyuncuların görevleri başarıyla tamamlamaları veya kesmiş oldukları yaratıkların içerisinde çıkan eşyaları kontrol etmeleri gerekiyor.

Tüm bunların dışında karakter ve yaratık modellemelerinin oldukça gerçekçi şekilde tasarlandığı oyunun haritası da oldukça geliştirilmiş ve genişletilmiş durumda. Ayrıca farklı karakterler için oyunculara sunulan kostümler de DK Online'ın çok daha renkli bir oyun dünyasına sahip olmasına ve oyuncuları cezbetmesine olanak sağlıyor.

Yaklaşık 1 yıldır merakla beklenen MMORPG türündeki ücretsiz Türkçe oyun DK Online (Dragon Knights Online) nihayet bugün, saat 17:00'de oyuncularla buluşacak. Klanlar hazır, oyuncular bekleyişte, DK Online'ın kapılarının açılmasıyla birlikte kahramanlık destanları tekrar yazılmaya başlanacak. Bu heyecana sizler de ortak olmaya ne dersiniz? DK Online'ı hemen indirebilir ve DK Online dünyasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

YORUMLAR