DmC: Devil May Cry, PS3 ve Xbox 360 için Satışa Sunuldu

DmC: Devil May Cry, PS3 ve Xbox 360 için Satışa Sunuldu

Oyunseverlerin merakla beklediği hack & slash türündeki aksiyon oyunu DMC: Devil May Cry, 15 Ocak 2013 tarihi itibarıyla Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında kullanıcılarla buluştu. Oyunun piyasaya çıkmasıyla birlikte Capcom tarafından oyunla ilgili yepyeni bir çıkış videosu da beraberinde geldi. Oyun içerisinde yönettiğimiz kahramanımız Dante'yi konu alan video gerçekten etkileyici.

Daha önceki serilerde de olduğu gibi aksiyonun ve heyecanın aralıksız olarak devam ettiği serinin son oyunu DMC: Devil May Cry için bu kez Capcom bir değişiklik yaparak İngiltere'li geliştirici Ninja Theory firmasıyla anlaştı. Dünyaca ünlü popüler oyun dergilerinden ve internet sitelerinden gelen inceleme puanlarına bakılırsa Capcom, Ninja Theory ile anlaşarak hiç de fena bir iş yapmamış gibi görünüyor.

Şu an için PS3 ve Xbox 360 oyun platformlarında çıkış yapan DMC: Devil May Cry'ın PC sürümünün 25 Ocak 2013 tarihinde oyunseverlerle buluşması bekleniyor. Bakalım PC oyuncuları o tarihe kadar sabredebilecekler mi?

Tamindir Oyun Gündemi'nin Yeni Bölümünü İzlediniz mi?

YORUMLAR