Doğan Görünümlü Need for Şahin'e Yeni Güncelleme Geldi

Doğan Görünümlü Need for Şahin'e Yeni Güncelleme Geldi

Bir süredir adından çok bahsettiren Türk oyun yapımcısı Atom Games’in Need for Şahin oyunu güncellendi.

Atom Games’in Need for Şahin oyunu özel bir mobil oyun uygulaması. Şahin tutkusunu hala içinden atamamış kesime hitap ettiği kadar, Türkiye’nin trend olmuş arabasını mobil oyuna dahil edebilme “cinliğini”de sergiliyor. Doğal olarak Need for Speed evrenine bir Şahin yerleştirmenin keyfi bir başka oluyor.

Kısa sürede Google Play Store'da en iyi oyunlar arasına giren ve son günlerin en çok oynanan oyunu Need For Şahin güncellendi.  Oyuna yeni gelen “drift modu”,  oyuncuların Haydarpaşa Liman'ının birebir tasarlandığı alanda drift yaparak kapışacaklar. Yeni güncellemeyle beraber oyuncular, Şahin ve Kartallarıyla Haydarpaşa Limanında 1,5 dakika boyunca drift puanı kazanmaya çalışacaklar. Yeni gelen güncellemeyle oyuncular drift modu dışında, İstanbul’un Beşiktaş semtinde zorlu bir parkuru hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyor ve isterlerse zamana karşı da yarışabiliyorlar.

Atom Games yazılımcıları Need for Şahin oyununa çok yakında “modifiye” modunun da geleceğinin müjdesini verdiler. Modifiye modunda oyuncular Şahin ve Doğanlarını kendi zevklerine göre tasarlayabilecekler. 

Need for Speed 2015'in Grafikleri Oyuncuların Aklını Alacak

YORUMLAR