Doğruyu Söyleyen Pilota Instagram'da Kimse İnanmadı

Doğruyu Söyleyen Pilota Instagram'da Kimse İnanmadı

 

Bazen yaptığınız sosyal medya paylaşımlarında sadece "eğlenmek" adına, fotoğraflara dijital müdahalelerde bulunduğunuzu sizi takip edenlere söylemek istersiniz. Ancak, inanmayanlar ve paylaşımların gerçek olduğunda ısrarcı olanlarla karşılaştığınızda, ne yapmanız gerektiğini bilemezsiniz.

İşte bu durumun aynısı, Instagram’da yaklaşık 63 bin kadar takipçiye sahip olan @pilotganso hesabının sahibi Daniel Centeno'nun tam da bugünlerde yaşadığı bir tecrübe.

Son derece ilginç uçuş selfileri çekip (!), bunları Instagram hesabında paylaşan Centono, bu paylaştığı fotoğraflarla fenomen olmuştu. Gerçi, pilotun paylaştığı resimler "biraz Photoshop kokuyoruz" diye bağırsa da, pilot konuya bir açıklık getirerek fotoğraflar üzerinde dijital oynamalar yapıldığını kendi ağzıyla zaten söylüyordu.

Ancak, bu açıklamalara rağmen takipçileri bu itirafı çok önemsememiş olacak ki, hala  “Neden böyle tehlikeli bir şey yapıyorsun. Yolcuların hayatını tehlikeye atıyorsun!" ya da "Senin derdin ne?” gibi tepkiler vermeye devam ediyorlar. Bazıları da, "Ben bu uçaktaydım, adam çok iyi pilot Allah nazardan saklasın!" gibi yorumlar paylaşıyorlar. Tabii bu yorumların da ne kadar ciddi olduğu tartışılır.

Instagram Hikayeleri Web'e Geliyor

Uzmanlardan 'Instagram Şifrelerinizi Değiştirin’ Uyarısı

Facebook, Müzik Piyasasını Ele Geçirmeye Geliyor!

YORUMLAR