Dolardaki Yükseliş Twitter'ın Başını Döndürdü!

Dolardaki Yükseliş Twitter'ın Başını Döndürdü!

Dolar ve Euro gibi döviz kurlarındaki olağanüstü hareketlilik, Twitter'ı da etkiledi. Kullanıcılar, Twitter'daki arama kutucuğuna "dolar" yazdığında "Teknik bir sorun var" uyarısıyla karşılaşıyorlar.

320 milyonu geçen aylık aktif kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter, doların baş döndüren hareketine ayak uyduramadı. 4.1564 TL ile tarihi rekorunu kıran doların sert rüzgarından Twitter da nasibini aldı.

Kullanıcılar, Twitter'daki arama kutucuğuna "dolar" yazdıklarında sitenin çöktüğüne dair bir uyarı alıyorlar. Sosyal medya sitesinde dolar araması yapıldığında, “Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz” uyarısı ile karşılaşıyorsunuz.

dolar yazılınca twitter çöküyor

Diğer aramalarda herhangi sorunun olmamasına rağmen, neden dolar aramasında böyle bir problemin meydana geldiği hala çözülebilmiş değil. Doların güne rekorla başlamasına paralel olarak yaşanan çökme sorunu, ne zaman düzelir şu an için bilmiyoruz. 

Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandığı takdirde haberimizi güncelleyeceğiz.