Dolmuş Driver'ın Geliştiricisinin Yeni Oyunu Damsız Girilmez Çıktı!

Dolmuş Driver'ın Geliştiricisinin Yeni Oyunu Damsız Girilmez Çıktı!

Ülkemizin en başarılı mobil oyun geliştiricileri arasında yer alan Gripati yeni oyununu iOS işletim sistemine sahip iPhone telefon ve iPad tablet kullanıcılarının beğenisine sundu. "Damsız Girilmez" adıyla oyun severlerle buluşan yeni oyunumuz bir bodyguard simülatörü olarak tanımlanabilir. Tıpkı Dolmuş Driver'da olduğu gibi ülkemizden parçalarla zenginleştirilen oyunda bir gece kulübünün bodyguardının yerine geçiyoruz ve içerideki eğlencenin kesintiye uğramaması için mücadele ediyoruz.

"Saplara Geçit Yok!" sloganıyla yayınlanan oyunda temel amacımız gece kulübümüze sinsice sızmaya çalışan yalnız erkekleri tespit etmek ve onları zamanında durdurarak gece kulübündeki eğlenceyi kesintiye uğratmamak. Bu işi gerçekleştirebilmek için sopa, şişe ve tabure gibi eşyalardan faydalanabiliyoruz. Oyunda bir kule savunma oyununa benzeyen bir oynanış söz konusu. İnsanlar sürekli gece kulübünüze yaklaşırken yalnız erkeklere çeşitli eşyalar fırlatarak onları durdurmaya çalışıyorsunuz. 3 damsız erkek kulübe sızdığında ise oyun sonlanmakta.

Damsız Girilmez kendisine özel olarak bestelenmiş Türkçe müzikler, keyifli diyaloglar ve güzel bir görünümü bir araya getiriyor ve eğlenceli bir oynanış sunuyor. iOS App Store üzerinde 2.69 TL gibi düşük bir fiyatla satılan oyunun Android versiyonu da yakın zaman içerisinde çıkış yapacak. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR