DomiNations'da Büyük Kapışma, 2 Ayda 50 Milyon Savaş Yapıldı

DomiNations'da Büyük Kapışma, 2 Ayda 50 Milyon Savaş Yapıldı

DomiNations hızla bağımlılık yaratmaya devam ediyor. Nexon M ve Big Huge Games yapımı iOS ve Android platformu oyunu iki ayda milyonlarca kez indirildi.

Civilizations tabanlı oyun, RTS (gerçek zamanlı strateji) severler tarafından çok beğenildi. DomiNations 60 günde tam 7.2 milyon kez indirildi. Bu zaman zarfı içinde 49.5 milyon çevrimiçi savaş yapıldı. Free to Play sistemiyle oyuncuların ilgisini çeken DomiNations oyun içi düzenin son derece başarılı olmasından dolayı vazgeçilemeyen bir strateji oyunu oldu.

DomiNations ’da 60 gün içinde 1.6 milyar asker eğitildi, 166 binin üzerinde ittifak kuruldu ve bu müttefikler birbirleri için 70.6 milyon asker feda ettiler.

DomiNations dola,  keşfet, fethet mantığını güden bir alt yapıya sahip. Bu noktada Civilizations ile büyük benzerlikler taşısa da oyunun politik, stratejik ve savaş taktikleri son derece keyifli yapılandırmalarla çeşitlendirilebiliyor.

Bir Japon oyun tasarım şirketi olan Nexon ve Big Huge Games oyuna olan ilginin devamı için bu ay sonuna doğru yeni içerik ve haritalarla oyunu güncelleyecekler. 

Haftanın Android Oyunu: Ire:Blood Memory

Haftanın iOS Oyunu: BreachTD

Kate Upton'un Game of War Doping'i İşe Yaradı, Berbat Oyun Rekora Koşuyor

YORUMLAR