DOOM Eternal'ın Steam Fiyatı Düşürüldü

Bethesda Softworks, Steam kullanıcılarına güzel bir sürpriz yaparak DOOM Eternal oyununun fiyatında indirime gitti.

Bethesda Softworks, Steam kullanıcılarına güzel bir sürpriz yaparak DOOM Eternal oyununun fiyatında indirime gitti.

Serinin yeni oyunu, önümüzdeki ay bu zamanlarda satışa sunulmuş olacak. PC, PlayStation 4, Stadia, Switch ve Xbox One için geliştirilmekte olan oyunun fiyatı oyuncular tarafından eleştirilen bir durumdu. Amerika menşeli yayıncı da eleştirilerden sonra müjdeli bir haber ile karşımıza çıktı.

Şu andan itibaren DOOM Eternal oyununun yeni Steam fiyatı 199 TL olarak belirlendi. DOOM Eternal Deluxe Edition ise artık 299 TL.

Hal böyle olunca, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinde de benzer bir değişiklik yaşanmış olabilir mi diye baktım ama size bu konuda mutlu bir haber veremeyeceğim. Bu iki mağazanın fiyatları halen aynı. Standart sürüm 470 TL ve Deluxe sürüm ise 570 TL fiyat etiketi ile satılmaya devam ediliyor. Ancak bakarsınız Bethesda Softworks buralara da bir el atabilir.

Son olarak eğer Xbox Live Gold aboneliğiniz varsa DOOM ve DOOM II'yi indirimli olarak 6.6 TL, DOOM 3'ü de indirim olarak 13.12 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. 2016 yılında çıkmış olan oyun ise ek bir ücret ödemeden Xbox Game Pass servisinden indirilebilir.

Steam mağazasında, DOOM oyunları %70 indirim ile satılıyorlar. 2 Mart 2020 Pazartesi günü son bulacak kampanya kapsamında, içeriğinde Ultimate Doom, Master Levels for Doom II, Final DOOM ve DOOM II oyunlarının bulunduğu Doom Classic Complete 7.2 TL, DOOM II 3 TL, Doom 3: BFG Edition 9.3 TL, DOOM VFR 39.9 TL ve DOOM (2016) ise 29.7 TL'ye satın alabilirsiniz.

PlayStation Store mağazasında ise DOOM (2016) indirimli olarak 39 TL'ye satılıyor.

YORUMLAR