Doomfist Overwatch'a Eklendi

Doomfist Overwatch'a Eklendi

Bu ayın başında ilk kez duyurulan ve bir süre sonra oyuna ekleneceği açıklanan Doomfist isimli yeni Overwatch karakteri, yapılan güncellemenin ardından dün itibarıyla oynanmaya açıldı.

Overwatch'a yeni bir karakter geleceğinin sinyalleri aylar öncesinden verilmişti. Blizzard, küçük fotoğraflar ya da internet sitesinde "yanlışlıkla" röportajlar yayınlayarak, oyuna yeni bir karakter eklemek üzere olduğunu hissettirmişti. Buna rağmen, oyuna hangi karakterin ekleneceğini belirtmeyen oyun şirketi, çeşitli siteler üzerinde uzun uzadıya tartışmalar yapılmasının önünü açmış ve uzun süre yeni karakteri gündemde tutmayı başarmıştı. Bu tartışmalar sonucunda oyuncular, Efi Oladele üzerinde karar kılsalar da Blizzard hepsini ters köşe yatırmış ve Doomfist ile karşımıza çıkmıştı. Public Test Region sunucuları üzerinde bir süredir kullanılabilen ve sınırlı sayıda oyuncu tarafından test edilebilen Doomfist, Overwatch için yayınlanan son güncellemenin ardından bütün oyunculara da açıldı. 

Sağ elinde robotik bir cihaz taşıyan ve bütün gücünü buradan alan Doomfist, Overwatch'un yakın dövüş karakterleri arasındaki yerini aldı. Çok güçlü olmasının yanı sıra hızlı da hareket edebilen ve bu özelliği sayesinde takımın en önünde, ilk saldırıyı gerçekleştirme potansiyeline ulaşan yeni karakter, daha şimdiden çok oynanılanlar arasındaki yerini aldı. İlerleyen günlerde Blizzard tarafından gücünde herhangi bir değişiklik yapılmazsa, Overwatch maçlarında çokça görebileceğimiz bu karaktere dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki tanıtım videosundan alabilirsiniz. 

Overwatch'i Tahtından Edebilecek LawBreakers Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Overwatch'un Yeni Ceza Sistemi Devreye Girdi

Overwatch'un Yeni Karakteri Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

YORUMLAR