DOOM'un Açık Beta Testini Kaçırmayın!

DOOM'un Açık Beta Testini Kaçırmayın!

FPS türündeki oyunlar arasında klasikleşmiş Doom serisi, mayısta çıkış yapacak dördüncü oyunu olan DOOM ile tekrar şahlanıyor! Oyun için ilk açık beta testi 15 Nisan'da kapılarını aralayacak, serinin kayranları için kıyamet yeniden gelecek. 2 gün sürecek açık beta testi sürece yeni DOOM'u online olarak deneyebileceksiniz.

Yayıncı firma Bethesda'nın resmi açık beta çağrısı oyun gündemi içine hızlıca yayıldı. Bunun en büyük nedeni beta testi için yayınlanan yeni duyuru videosu; fragman niteliğindeki o videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Açık beta, 15 - 17 Nisan tarihleri arası sürecek ve daha önceki kapalı beta'lardaki gibi Hearwave ve Infernal haritalarını gösterecek. Bu haritalar üzerinde Team Deathmatch ve Warpath oyun seçenekleriyle yeni oyunu ilk kez deneyimleyebileceksiniz. Beta'ya katılmak için şu adresi kullanabilir ve oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Konsoldan oynayacaklar da ana menü üzerinden ilgili platformu seçebilirler.

Bethesda'nın söylediğine göre bu açık beta aynı zamanda bir sunucu testi olacak; yani beta'ya ne kadar çok kişi girerse bu, oyunun online kısmındaki sunucu testleri adına da firmaya olumlu bir geri dönüş sağlayacak. Bu sayede ilerleyen dönemlerde multiplayer tarafına gelecek güncellemeler de önceden hesaplanacak.

Yeni Doom Çıkış Tarihi 30 Santimlik Hediyesiyle Birlikte Ortaya Çıktı

YORUMLAR