DOOM'un PS4 ve Xbox One Grafikleri Karşılaştırıldı

DOOM'un PS4 ve Xbox One Grafikleri Karşılaştırıldı

Uzun süreli bir bekleyişin ardından yeni Doom piyasaya sürüldü. Serinin hayranları tarafından heyecanla beklenen oyun halihazırda PC, PS4 ve Xbox One üzerinden oynanabilir durumdayken, DOOM'un PS4 ve Xbox One grafikleri karşılaştırıldı.

Çıktığı ilk yıllarda oyun dünyasını sallayan ve FPS oyunlarının temelini atan oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Doom, ilerleyen yıllarda çıkan diğer oyunlarıyla da büyük ses getirmeyi başarmıştı. Oynanışa ağırlık veren yapısıyla biraz olsun hikayeyi öbür tarafa iten Doom serisinin yeni oyunu ise uzun süredir bekleniyordu. Bethesda ise beklenen adımı attı ve sadece DOOM adını verdiği yeni oyununu bizlerin karşısına getirdi.

Bu sefer hikayeyi de sağlam temellere dayandırmayı amaçlayan yapımcılar, oldukça başarılı olduğu söylenen bir hikaye tarafıyla da oyuncuların karşısına çıktı. Bunun yanı sıra oyun duyurulduğu ilk günden bu yana grafikleriyle de dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Yayınlanan yeni bir videoda ise DOOM'un PS4 ve Xbox One grafikleri karşılaştırıldı. Grafik karşılaştırılmasının yanı sıra frame rate oranları da videoda kendisine yer buldu. Oyuna dair önemli detaylar sunan o videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

İyi seyirler!

Doom'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Doom'un Yaratıcılardan Yeni Bilim-Kurgu Temalı Oyun: Blackroom

Doom PC Grafik Ayarları Belli Oldu

YORUMLAR