Dosya Paylaşım Servisi Droplr, Artık Ücretsiz

Dosya Paylaşım Servisi Droplr, Artık Ücretsiz

Dosya paylaşma kategorisinde uzunca bir süredir boy gösteren ve yüksek kullanıcı rakamlarına ulaşmayı başaran Droplr artık ücretsiz olarak kullanılabilecek. Yepyeni bir gelir modeli geliştiren servis için artık kullanıcılar aylık 4.99 dolar ödemek zorunda kalmayacaklar.

Servisi henüz duymamış olanlar için kısaca değinelim. Droplr, çapraz platform desteği sunan bir dosya paylaşım servisi. Basit ve hızlı çalışma karakteriyle öne çıkan Droplr'ı kullanarak ekran görüntülerini, fotoğrafları, notları, dokümanları ve diğer türden belgeleri kolayca aktarabiliyoruz. Upload edilen dosyaların linklerini, transfer yapmak istediğimiz kullanıcılara göndererek söz konusu dosyaları sadece linke tıklayarak indirebilmelerini sağlıyoruz.

Programın ücretsiz olarak sunulan versiyonu bir takım eksikleri beraberinde getiriyor. Örneğin ücretsiz versiyonda upload edilen dosyaların linkleri bir hafta sonra siliniyor ve indirilemez hale geliyor.

Buna ek olarak ücretsiz versiyonda şifre desteği de sunulmuyor. Şifreleme, dosya linklerine şifre atamamıza imkan sağlıyor. Önemli belgelerin transferini yapan kullanıcıların epey işine yarayacak bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bahsini ettiğimiz bu özelliklere de sahip olmak isterseniz Droplr Pro tarifesine geçmeniz ve aylık 9.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Nike, Airbnb, Adobe ve Pixar tarafından da kullanılan Droplr'ı indirmek istiyorsanız hemen aşağıda sunulan linkleri kullanabilirsiniz.

Ne kadar "Kanka" Bir Kişiliğiniz Var Biliyor musunuz?

YORUMLAR