Dota 2 7.00 Paketi Neler İçeriyor?

Dota 2 7.00 Paketi Neler İçeriyor?

Valve yıllardır Dota 2 üzerinde harita ve kahramanlar arasındaki güç dengesini iyileştirebilmek için çeşitli değişiklikler yapıyor. Geçtiğimiz akşam itibariyle paylaşılan bilgilerde tarihinin en büyük güncellemelerinden birini alacak Dota 2, 7.00 adında birbirinden farklı yenilikleri içeren paketini tanıttı. İşte Dota 2 7.00 yamasının detayları:

Bir Dota 2 yamasının bir süredir geliştirildiğinden haberdardık fakat Ağustos ayından beri ne zaman geleceğinden emin değildik. Dün itibariyle Valve, 7.00 yamasının detaylarını bizimle paylaşınca çok şaşırdık. Zira yeni yama ile Dota 2 gerçek anlamda farklı bir yola doğru giriyor. Yeni kahraman Monkey King'i gördüğümüz yenilikler, haritada, oyun öncesi ve oyunu etkileyecek çok sayıda değişiklik ile devam ediyor. Kahramanımız Monkey King hakkında konuşmak için erken olsa da, özelliklerinin dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Bir kere Monkey King nesnelere dönüşebiliyor, bununla da yetinmeyip ağaçların üzerine atlayabiliyor. Kendi klonlarını düşmanın üzerine gönderebilen Monkey King, çok can yakacak mı ilerleyen dönemde görebileceğiz.

Her şeyden önce bir gerçeği kabul edelim. Dota 2 bu aldığı güncelleme ile birlikte orijinal Dota oyunundan epey kopmuş. Harita, yeni talent ağacı, yeni üst bar ve minimap, yeni bir kahraman kontrol konsolu ve yeni bir HUD arayüzü ile alışması zor yenilikler gelmiş. Bunun dahasının var olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Gece saatlerinden beri takip ettiğimiz kadarıyla, profesyonel Dota 2 oyuncuları bu değişikliklerden rahatsız. Fakat değişikliklerin neler getireceğini görmemiz için biraz daha zamana ihtiyacımız olacak. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Dota 2 7.00 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dota 2 Forumları Hacklendi, 2 Milyona Yakın Kullanıcının Hesabı Tehlikede!

Uluslararası Dota 2 Turnuvasının Ödül Havuzu Yine Dudak Uçuklatıyor

YORUMLAR