Dragon Age: Inquisition, 200 Saatlik İçeriğe Sahip

Dragon Age: Inquisition, 200 Saatlik İçeriğe Sahip

Orta çağ açık dünya oyunlarının en babası, en efsanesi Dragon Age'in yeni oyunu Inquisition için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Söylenenlere göre oyunun single player içeriği tam tamına 200 saatlik bir süreye sahip.

Dragon Age: Origins ile efsane bir çıkış yapan, fakat ikinci oyunuyla beklenen ilgiyi göremeyen Dragon Age, yeni oyunu Inquisition ile birçok şeyi değiştirmeyi hedefliyor. Özellikle oyunculara sağlayacağını düşündüğümüz yeni açık dünya etmenleri, gerçekten çok ama çok tatlı gözüküyor. Oyun içerisinde grafiklerden tutun müziklere kadar birçok şey kesinlikle oyunun değerini bizlere anlatıyor.

Uzun zamandır sorular bir soruydu, oyunun ne kadar saatlik bir oynanışının olduğu. Özellikle bu tür açık dünya oyunlarından en önemli şey, oyunun kullanıcıya sağladığı zengin içeriktir elbet. Dragon Age: Inquisition'dan da bunu bekliyoruz. Oyunun yapımcılarından Cameron Lee ise bugün güzel haberi verdi.

Ünlü yapımcının dediğine göre, eğer Dragon Age: Inquisition'ı 0 bitirmek istiyorsak, tam tamına 200 saatimizi harcamamız gerekiyor. Evet, yanlış duymadınız, 200 saat. 

Bunun yanında, eğer 0 sizin için fazla geliyor ve sadece oyunun ana hikayesini takip etmek istiyorsanız, bunun için de 20 ila 40 saat arasında bir vakit harcamanız gerekiyor. Lee, oyun içerisinde oyuncularla buluşacak tonlarca yeniliğin ve içeriğin olduğunu, bu konudan asla pişman olmayacağımızı söylüyor.

Elbette şu an gördüğümüz bu saatler, oyunun içerisinde ne kadar zengin içerik olduğunu bizlere gösteriyor. Peki ya fazla içerik, acaba değerli içerik demek mi? Tabii ki de hayır.

Umuyoruz ki bunca şey, öylesine konulmuş içerikler değildir; biz de Dragon Age: Inquisition'dan zevkimizi tam alabilelim. 

Dragon Age: Origins Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

YORUMLAR