Dragon Age: Origins Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

Dragon Age: Origins Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

Video oyun geliştiricisi BioWare ve yayıncı Electronic Arts, Origin isimli dijital dağıtım servisini kullanan herkese ücretsiz Dragon Age: Origins oyununu sunuyor. Ünlü fantastik rol yapma oyunu serisinin nasıl başladığını merak ediyorsanız Dragon Age: Origins ile seriye adım atabilirsiniz.

Origin'de yer alan fırsat 14 Ekim'e kadar geçerli ve resmi açıklamaya göre Dragon Age: Origins'i oynamak için hiçbir kayıt işlemi gerekmiyor, oyunu başlattığınızda karşılaşacağınız mesajları geçerek oyuna devam edebiliyorsunuz.

Eğer Dragon Age Origins'i şu anda oynama imkanınız yoksa ancak fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Origin'den oyunu edinip kütüphanenize ekleyebilir, sonrasında dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Kütüphanenize eklenen oyunlar satın alınmış kabul edildiği için 14 Ekim'den sonra olsa bile oyunu ücretsiz almış olacaksınız.

EA ve BioWare'in bu fırsatı şüphesiz oyuncuları Dragon Age serisinin çıkacak son oyununa, Dragon Age: Inquisiton'a hazırlamak. Yeni oyun 21 Kasım'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına çıkacak.

Önümüzdeki günler içersinde BioWare'in Origin üzerinden Dragon Age 2'yi de ücretsiz sunması bekleniyor. Bakalım geliştirici firma oyuncularına bu fırsatı da sunacak mı.

Dilerseniz Origin'i sitemiz üzerinden hızlıca indirebilir, Dragon Age: Origins fırsatını hemen değerlendirebilirsiniz;

YORUMLAR