Dropbox 400 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Dropbox 400 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Bulut dosya depolama servisi olarak hizmet veren Dropbox, 400 milyon kullanıcıya ulaştı. Google, Apple, Microsoft ve Amazon gibi büyük rakiplere sahip olmasına rağmen başarılı bir şekilde yoluna devam eden Dropbox, büyümeye devam ediyor.

Dropbox'ın CEO'su Drew Houston'ın açıkladığı yeni kullanıcı sayısı Dropbox adına büyük başarı olarak nitelendiriliyor. Büyük bir kilometre taşını aşmayı başaran şirketin CEO'su 400 milyon kullanıcıyı açıklamasına rağmen aktif kullanıcı sayısını açıklamadı.

İlginç bir bilgiyi daha ortaya çıkaran Houston, Dropbox kullanıcılarının büyük çoğunluğunun Amerika'dan olduğunu da vurguladı.

Diğer bulut depolama servislerine göre çok daha sade olmasıyla ön plana çıkan Dropbox, kolay kullanım ve sadeliğe önem veren kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.

İlk hesap açtığınızda 2 GB'lık ücretsiz bulut depolama alanı sunan Dropbox, davet ettiğiniz arkadaşlarınız için size 500 MB daha ekstra ücretsiz alan verip, ücretsiz depolama alanınızı 8 GB'a kadar çıkarma şansı da sunuyor. Eğer Dropbox'ı daha önce denemediyseniz aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak hem bilgisayarınıza hem de mobil cihazlarınıza hemen indirebilirsiniz.

Facebook Lite Sonunda Türkçe!

YORUMLAR